Malé opatství Thelémské
*Encyklopedie Thelémy* *Kniha zákona - magická exegeze*
*Rituály* *Učební materiály* *Průzkum vyšších světů*
*Hermes II. Trismegistos*
*Dějiny 20. století* *Stručná historie esoteriky* *Osobnosti západní esoteriky*
*Živlová magie* *Struktura Universa*
*Magická intelektuální a názorová základna*
*Rituální předměty*
*Vzkazy a názory*
Sowulo: Bůh

Tentokrát jsem pozorovala Boha při tvoření světa. V chrámu tentokrát mezi mnou a světelnými bytostmi nebyl tak velký odstup. Byli mi blízcí, dokázala jsem s nimi navázat kontakt, bavit se s nimi.
Problém nastal, když jsem se měla dostat do blízkosti Boha. Nebylo kam, nebyl tam prostor pro mě. Všude byl jen Bůh. Tak jsem se stala jeho součástí.Dlouho se nic nedělo, vše bylo v klidu. To jsem si říkala, že už by se něco mohlo dít, potřebovala jsem změnu. A tak jsem i pochopila, co vedlo Boha k tvoření.
Nejdřív se vše mírně vlnilo, pohyb se zrychloval, Bůh si začal hrát, bavilo ho to a roztočil v sobě první vír, pak druhý a další a další. Potom se roztočil i on sám, velký prostor se točil ve směru hodinových ručiček a v něm vířily menší víry. Roztočený prostor se smršťoval a malé víry vyletovaly do uvolněného prostoru, kde se dál točily a staly se z nich bíle zářící koule. Jak se vše točilo, začala vznikat další energie, odlišná od první, vířivé. Měla jsem pocit, že bude rozdělovat, lépe řečeno vydělovat z bílých koulí další koule, ale zatím se nic dalšího nedělo.

 
Crám II., 9. září 2009


(c) 2003 Ro., http://ro.magick.cz Webmaster, dotazy, připomínky: 23 /zavináč/ magick /tečka/ cz