Malé opatství Thelémské
*Encyklopedie Thelémy* *Kniha zákona - magická exegeze*
*Rituály* *Učební materiály* *Průzkum vyšších světů*
*Hermes II. Trismegistos*
*Dějiny 20. století* *Stručná historie esoteriky* *Osobnosti západní esoteriky*
*Živlová magie* *Struktura Universa*
*Magická intelektuální a názorová základna*
*Rituální předměty*
*Vzkazy a názory*
Baf!
Damona

Jdu domů z práce, obvyklou trasou, která je dlouhá necelé dva kilometry, je zataženo a poprchává, jdu svižným krokem, schovaná pod deštníkem. Tu slyším těsně za sebou po pravé straně šustění oděvu a klapot kroků. Kdo se odvážil tak nepříjemně blízko? Otočím se, ale nikoho za sebou nevidím. Říkám si, že se mi jen něco zdálo a jdu dál. Podivný šramot a kroky však slyším dál, zase se otáčím, ale nikdo za mno není. To už jsem ale vyděšená a nechápu, co se děje. Cítím se být ohrožena něčím, co nevidím, nikdo to nevidí, ale zvuky slyším zřetelně. Zděšená se dívám se na procházející lidi, ale ti si mě nevšímají, ještě že tak, asi by jim mé chování připadalo divné. Ženská, co se pořád zmateně otáčí, vytřeštěně zírá a přidává do kroku … Na pozadí mi v hlavě zní Zuzaniny rady „zeptej se, kdo to je a co chce“, nejde to a snažím se tomu utéct, zrychluji krok. Najednou zvuky ustanou, uklidňuji se, přesto nepříjemný pocit ve mně zůstává.S něčím takovým jsem se za běžného stavu vědomí ještě nesetkala, proto to byl pro mě takový šok. Objevilo se něco, co neumím racionálně vysvětlit a co sem přece "nepatří, protože to není normální." Rázem jsem chápala a rozuměla těm, kteří mají různé iracionální představy, stihomamy, paranoie … a jsou pokládáni za duševně narušené.
Tuto příhodu beru jako jakýsi signál pro mě, kolik toho ještě nemám v sobě zpracovaného a netuším, co kde číhá a může vybafnout.
Na závěr bych ráda doplnila, že tato událost se stala v období, kdy jsem se intenzivně věnovala nácviku Abramelinova rituálu a taky jsem denně pozorovala obraz Lama.

 
11. 4. 2012


(c) 2003 Ro., http://ro.magick.cz Webmaster, dotazy, připomínky: 23 /zavináč/ magick /tečka/ cz